Filipinli Çocuk Bakıcısı

Filipinli Çocuk Bakıcısı

filipinli-cocuk-bakicisi

Bebek bakıcılarına özellikle son dönemlerde oldukça fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Ebeveynlerin yoğun çalışma şartları nedeniyle ve kadının iş hayatındaki yerinin gün geçtikçe daha fazla yoğunlaşması ile birlikte, ev işlerinde ve çocuk bakımında yardımcılar oldukça gerekli bir hale gelmiştir. Çocuklarının küçük yaşlardan itibaren profesyonel kişiler tarafından, eğitimli ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesini isteyen aileler bu tercihini genellikle Filipinli bakıcılar için kullanmaktadır. Filipinli bakıcı, çocuklarla daha ilgili ve küçük yaşlardan itibaren İngilizce öğrenmesinde büyük katkı sağlamaktadır. Kendi ülkelerinde ikinci anadillerinin İngilizce olmasından dolayı akıcı ve güzel bir İngilizceye hakim olan Filipinli bakıcılar bu nedenle ilk tercih edilen kişilerdir. Filipinli çocuk bakıcısı ilanlarımızı görmeden karar vermeyin! Profesyonel bakıcı arayanlar için seçenekler çok fazla.

Filipinli Çocuk Bakıcısı

Filipinli Bakıcı

Türkiye’de Filipinli dadı, çalıştığı ailenin yanında kazandığı parayı genellikle ailesine destek olmak için ülkesine gönderiyor. Filipinli bakıcı ücretleri koşullarına göre değişse de, Türk bakıcılarına göre daha nettir. Genel bir çevçeveden bakılacak olursa Filipinli bakıcı fiyatları 1.200 $ + haftada 50 $ (İzin parası)  şeklindedir.

Filipinli dadılar, çocuklara karşı oldukça özenli, şefkatli ve sevgi dolu davranır. Son derece sorumluluk sahibi olan bu kişiler çocuğunuzun kişisel eğitimi için oldukça dikkatli davranacaktır.

Evinize alacağınız yatılı Filipinli bakıcı ile ebeveyn çocuk üzerinde nasıl hakimiyet kurulacağının sınırlarını belirlemelidir. İki taraf arasında son derece sağlıklı ve saygılı bir iletişim şekli sağlanmalıdır. Bilhassa bakıcının sadece çocuktan sorumlu olduğu, ev işleri ve yemekle ilgilenmek için sizinle birlikte çalışmadığınızı kavramanız gerekir. Çocuğun yediğini, içtiğini ve kıyafetlerini temizleme konusunda yükümlülüklerini aksatmadan, bazı günlük işlerde aileye yardım da bulunabilir.

Günlük ve haftalık çalışma koşullarına riayet edilerek, Filipinli yardımcı için de sağlıklı çalışma şartları sağlanmalıdır. Sabah belirli bir saatte çocukla ilgilenmekle görevli olup, akşam saatlerinde odasına çekilmesine izin verilmeli. Aksi takdirde çalışan kişi için haksızlık olacaktır.  Simge Danışmanlık güvencesi altında işveren olarak ‘Filipinli bakıcı arıyorum’ diyorsanız, size en uygun bakıcı adayları ile kısa sürede bir araya gelebilirsiniz. Aynı zamanda binlerce iş ilanı üzerinden kendi kriterlerinize uygun işi de rahatlıkla bulabilirsiniz. Simge Danışmanlık Türkiye’nin genelinde her bölgeye ve şehre Filipinli bakıcı hizmeti vermektedir.

İp ucu : Çocuk bakıcısı ilanlarımız ile bebek bakıcısı ilanlarımız içinde mutlaka aradığınızı bulacaksınız.

© 2021 Simge Danışmanlık