Özel Şoför Arayanlar

Özel Şoför Arayanlar

ozel-sofor

Siyasiler, KOBİ’ler veya bazı büyük, orta ve küçük ölçekli firmalar için gerekli olan özel şoför ve makam şoförü son derece gereklidir.  Araç sürücüsü çalıştığı kuruma veya aileye bağlı olarak belirli mesai saatleri içinde tüm yolculuklardan sorumlu kişidir. Çalışma koşullarına bağlı olarak yatılı veya gündüzlü özel şoför olarak ayrılabilir. Yatılı özel şoför 7/24 ailenin dışarıdan karşılanacak tüm ihtiyaçlarından veya seyahatlerinden sorumludur. Burada önemli olan şoföründe bir özel hayatı olduğunu unutmadan belirli çalışma koşulları altında hizmet almak gerektiğidir.

Sürücü çalıştığını kişi veya kişilerin ailesinin isteklerinden ve seyahatlerinden yükümlüdür. Yolculuğa çıkmadan önce aracın iç, dış temizliği ve teknik işlemleriyle ilgilenmesi gerekir.  Akaryakıt dolumu sağlanmalı ve her ihtimale karşı araçta yakıt bulundurmalıdır.  Aynı zamanda teknik aletlerle ilgili gerek duyulabilecek her türlü yardımcı malzeme çantası da araçta bulundurulmalıdır.

özel şoför iş ilanları

Özel Şoför ve Görevleri

Özel şoför, ilk yardım kurallarına hakim olmalı ve gerektiğinde soğukkanlılıkla uygulamalıdır.  Bununla birlikte trafikte her türlü riske hazır olmalı ve ileri sürüş teknikleri eğitimini tamamlamalı. Aniden oluşabilecek risklerden kaçınmayı bilmelidir. Seyahat esnasında mola yerlerini trafik ve rahatlık durumuna göre belirlemeli ve hizmette bulunduğu kişilerin eksiklerini karşılamalıdır.  Sürücü aynı zamanda çalıştığı kişilerin özel hayatları hakkında pek çok bilgiye sahip olsa da görmezden gelmeyi bilmeli ve dedikodudan kaçınmalıdır. Tüm bunların yanı sıra makam şoförü veya özel şoför sorumluluk sahibi, güvenilir, dürüst ve iletişime açık olmalıdır.

Sürücü arayanlar, ‘özel şoför iş ilanları’ ile Simge Danışmanlık güvencesi altında istediği elemana kavuşabilir. Firmamız yıllardan beri kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile beraber işveren ile iş arayanı güvenilir bir platform üzerinde buluşturmayı hedef almıştır. İşveren olarak belirlediğiniz kriterler üzerinden şoför ilanları vererek; iş arayan olarak ise ‘şoför aranıyor’ ilanlarını kontrol ederek, niteliklerinizin uyuştuğu eleman veya işe rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Simge Danışmanlık, sadece şoför arayanlar olarak değil; kurumsal veya bireysel hizmetleriniz doğrultusunda bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, temizlik görevlisi, oyun ablası ve özel aşçı gibi hizmetlerle 7/24 yanınızdadır.

Simge danışmanlık Filipinli bakıcı da bulur yaşlı bakıcısı da, yabancı bebek bakıcısı da!

© 2021 Simge Danışmanlık