Profesyonel Bakıcı Bulun

Profesyonel Bakıcı Bulun

Simge Danışmanlık hizmetleri ile profesyonel bakıcı bulabilirsiniz. Çünkü Simge danışmanlık hizmetleri sizlerin arayıp bulamadığınız tüm personelleri temin etmektedir. Eğer sizler hala gazete ilanlarından ya da çeşitli mecralardan yatılı bakıcı işi ilanları üzerinden aradığınız elemanı bulmaya çalışıyorsanız o zaman hala Simge Danışmanlık hizmetleri firmasıyla hala tanışmamışsınız demektir. Simge danışmanlık şirketi sayesinde İstediğiniz, hasta bakıcısı ve çocuk bakıcısını bulabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek Profesyonel Bakıcı Bulun.

Nasıl Çalışıyoruz?

Diğer danışmanlık firmalarından bizi ayıran en önemli çizgi, bünyemizde güvenli, eğitimli, sabıka kaydı bulunmayan, tecrübeli ve deneyimli personele sahip olmamızdır. Çalışma sistemimiz oldukça kolay ve basittir. Yapmanız gereken ilk adım, aradığınız personelin özelliklerini ve pozisyonları bize bildirmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra firmamız sizlere aradığınız kriterlere uygun adayları sunmaktadır.

profesyonel bakıcı

Aradığım Yatılı Profesyonel Bakıcı!

Danışmanlık firmamızda bakıcı arıyorsanız, kurumumuz aradığınız kriterleri ve aradığınız pozisyonların bilgisini alır. Daha sonra sizlere bu kriterlere uygun adayların özgeçmişlerinin yer aldığı, temel tecrübe ve deneyimlerini içeren fotoğraflı bir dosya gönderir. Bu dosyada adayın referansları da yer almaktadır. Tarafınıza gönderilen adaya ilişkin değerlendirmenizi yaptığınızda aşağıdaki aşamaları gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Online Mülakat

Eğer aradığınız adayı online ortamda görmek ve tanımak istiyorsanız online mülakatımızı tercih edebilirsiniz. Bu mülakat evinizde bir bilgisayar ve kamera olması durumunda gerçekleşmektedir. Burada dilerseniz adaya sorular yöneltebilir, bilgi ve tecrübelerini sınayabilir, ya da seçtiğiniz aday yabancı uyruklu ise Türkçe bilgisini, eğitim seviyesini ölçebilirsiniz. Ofisimize gelen bakıcı aday ile evinizden iş yerinizden yapacağınız görüşme, online mülakat olarak adlandırılmaktadır.

  1. Ofiste Randevu

Simge Danışmanlık hizmetleri siz değerli müşterilerimize hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için seçtiğiniz adaylar sizlerin de uygun bir zaman diliminde ofiste randevu verilerek gerçekleştirilmektedir. Bu sistemde ailemiz ile bakıcı adayı ofiste görüştürülür. Uygun bulunması dahilinde Bakıcı adayı ailemizin yanında huzurlu, güvenli bir şekilde çalışmaya başlar.

Bakıcı, aşçı, şoför, bahçıvan, bebek bakıcısı, hasta bakıcı, çocuk bakıcısı, kısaca aradığınız hangi pozisyon olursa olsun bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Bebek bakıcısı ya da yabancı uyruklu bakıcı arayanlar! Bizi arayın!

© 2021 Simge Danışmanlık