Türk Bakıcı mı? Yabancı Uyruklu Bakıcı mı?

Türk Bakıcı mı? Yabancı Uyruklu Bakıcı mı?

yabanci-bakici-yerli-bakici

Simge bakıcı ve danışmanlık hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hizmet vermektedir. Hasta bakıcı ya da çocuk bakıcısı seçimlerinde akıllarda soru işareti olarak kalan bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumların başında Hasta bakıcısını Türk yani yerli mi seçmek lazım, yoksa yabancı uyruklu, Özbek, Türkmen, Filipinli mi seçmek lazım? İşte tam da bu noktada Simge Danışmanlık size her konuda hizmet vermek için hazırdır. Tabi bu konuda akıllarda kalan bir soru işareti olursa bu konuları size açıkça sunabiliriz. Türk Bakıcı mı? Yabancı Uyruklu Bakıcı mı? Karar sizin!

Türk Bakıcı

Bakıcı durumlarında tercih etmeniz gereken asıl konu gerçekten ihtiyaca yönelik olup olmaması durumudur. Kişinin Türk ya da yabancı uyruklu olmasından ziyade sizlere ne kadar fayda sağlayacağı önemlidir. Simge Danışmanlık olarak bünyemizde iş arayan bakıcı adaylarımızın hepsi, eğitimli, kültürlü, gelenek ve göreneklere bağlı, insan saygısını kazanmış, sabıka kaydı olmayan kişilerden oluşmaktadır. Eğer temizlik personeli arıyorsanız, yani evde temizlik işlerinizi, ütü ve diğer rutin işleriniz için eleman arıyorsanız bu kişinin Türk ya da yabancı olmasının önemi biraz tartışılır. Eğer evde yatılı bakıcı olarak hasta bakıcı arıyorsanız, bu konuda da dikkat etmeniz gereken konu Türk ya da yabancı olmasından ziyade yine sağlık bilgisi ve referanslarıdır.

Türk Bakıcı mı? Yabancı Uyruklu Bakıcı mı?

Yabancı Uyruklu Bakıcı

Bu seçim, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, şoför, aşçı gibi pozisyonlarda da benzer özellikler teşkil eder. Önemli olan tek şey gerçekten kalifiye ve nitelikli kişi ile ortak noktada buluşmanızdır. İşte bu yüzden Simge danışmanlık olarak sizleri ortak paydada buluşturarak güvenli ve mutlu bir hayat sunuyoruz size.

Simge Danışmanlık şirketi olarak bünyemizde yabancı uyruklu bakıcı olduğu gibi, yerli Türk bakıcılar ve diğer pozisyonlarda da farklı alanlarda personeller mevcuttur. Simge danışmanlık firmamızı arayarak, talep ettiğiniz veya adayların taşımasını istediğiniz özellik bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz. Bu noktada sizlere her daim yardımcı personel temin etmeninin keyfini sürüyoruz. Bünyemizde çalışan adayların hepsi güvenli ve daha önce çalıştıkları kurum ve yerlerin bilgisine göre referansları bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile personel ve bakıcı temini yapabileceğiniz firmamızı aramanız yeterlidir.

Aynı zamanda bebek bakıcısı ve oyun ablası arayanlara da hizmet verebiliriz.

© 2021 Simge Danışmanlık