İkiz Bebek Bakıcısı

İkiz Bebek Bakıcısı

İkiz bebek ve çocukların bakımı, yalnızca çalışan değil çalışmayan anneler için de zor bir durumdur. Zira her çocuğun farklı ihtiyaçları vardır ve her biri farklı yetiştirme stratejisine ihtiyaç duyar. Bu nedenle ikiz çocuk sahibi annelerin çoğu bir yardımcıya ihtiyaç duyar. İkiz bebek bakıcısı bu aşamada annelerin kurtarıcısı olmaktadır. Siz de ikiz bebekleriniz için çocuk bakıcısı arayışındaysanız ya da ikiz bebek çocuk bakıcısı olarak çalışacak aile arıyorsanız Simge Danışmanlık’la iletişime geçerek bu arayışı en sağlıklı şekilde sonlandırabilirsiniz.

İkiz Bebek ve İkiz Çocuk Bakıcısında Aranan Özellikler

  • İkiz bebek bakımını her bakıcı üstlenemez. Bu nedenle anlaştığınız ikiz bebek bakıcısının ikiz bebek bakımı konusunda deneyimli olmasına özen göstermelisiniz.
  • İkiz bebeklerin ihtiyaçları aynı anda ortaya çıkabilir. Örneğin uyku ve mama saatlerinde pratik ve hızlı olunmalıdır. Aynı şekilde eş zamanlı gelişen ağlama ataklarını sorunsuzca ortadan kaldırmak profesyonellik isteyen bir iştir. Bu sebeple ikiz bebek bakımını üstlenen bebek bakıcısı planlı ve sistemli çalışmalı, kriz anlarını iyi yönetmeyi bilmelidir.
  • Psikolojik açıdan iki çocuğun sorumluluğunu alacak dayanıklılıkta ve sabırlı olması gerekmektedir.
  • Sigara ve benzeri zararlı maddeler kullanmamalıdır.
  • İlk yardım konusunda bilgili olmalı; bebeklerin mevcut sağlık probleminde ya da ani gelişen rahatsızlık durumlarında müdahale etmeyi, ilaç vermeyi ve temel sağlık desteğini bilmelidir.
  • Bebek bakımını mecburiyetten değil severek yapmalı, anaç ve samimi olmalıdır.
  • Titiz ve düzenli olmalıdır.
  • Çocuklarla sağlıklı iletişim kurabilmeli, özel bir bağ oluşturmalıdır.
  • Çocuklara motor becerilerini geliştirecek, yaşına uygun şekilde temel eğitim verecek, tuvalet ve yemek alışkanlığını sağlayacak, ailenin isteği doğrultusunda yabancı dil öğretimi verebilecek nitelikte olmalıdır.
  • Çocukla oyun oynamalı, yaşına uygun oyun kurabilmelidir.

İkiz Bebek Bakıcısı Arıyorum

İkiz bebek bakıcısı arıyorum diyen ebeveynlerin en uygun bakıcıyı arayış sürecini destekliyor, Simge Danışmanlık olarak çok sayıda aileye ikiz bebek bakıcısı ve ikiz çocuk bakıcısı bulma yolunda yardım sağlıyoruz. Bakıcıyla ailenin güçlü bir bağ oluşturabilmesi adına, aile için en uygun bakıcıyı bulup karşılıklı güvenin olduğu sağlıklı bir iletişim kurulmasını sağlıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda; Türk ya da yabancı uyruklu, sertifikalı ve teknik donanıma sahip ikiz bebek bakıcısı bulmanızı sağlıyoruz. Çocuklarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz profesyonel ve güvenilir çocuk bakıcılarıyla çalışma fırsatı yakalamak için Simge Danışmanlık’la iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İkiz Bebek Bakıcısıyım, Güvenilir Bir Aileyle Çalışmak İstiyorum

Çocuklarının güvende olmasını isteyen aileler, aynı şekilde bakıcı için de güven sağlamalıdır. Zira, çocuk bakımı için ailenin evine giren bakıcı; hem çocukların hem de evin sorumluluğunu almaktadır. Aynı şekilde kendisinin de güvende olduğunu bilmeye ihtiyaç duyar. Bu sebeple Simge Danışmanlık olarak bizler güvenilir kişilerle çalışmaktayız. Ailelerin de bakıcıların da dürüst ve güvenilir olması en temel prensibimizdir. Bu doğrultuda; danışanlarımızın birbirini tanıma sürecine destek sağlayarak sağlıklı bir bağ kurulmasını sağlamaktayız. Güncel bakıcı ücretlerini göz önünde bulundurarak iki tarafın da mağdur olmamasına özen göstermekte, ikiz bebek bakıcılarının ve ailelerin memnuniyeti esaslı çalışmaktayız. İkiz bebek bakıcısı olarak çalışmak üzere aile arayışındaysanız bize ulaşabilirsiniz.

© 2021 Simge Danışmanlık