Ülkemizde ulaşım koşulları özellikle son yıllarda fazlasıyla gelişmektedir. Bu koşullarla birlikte, yaşam koşulları da gelişmekte, pek çok aile şoför olarak yardımcı eleman arayışlarını her geçen gün arttırmaktadır. Ülkemizde son beş yılda özel şoför olarak çalışan binlerce personel bulunmaktadır.

Çoğu kişi için özel şoför ile seyahat etmek bir lüks gibi görünse de, aslında bu bir ihtiyaçtır. Şoför ihtiyacı duyan aileler genellikle;

  • Çocuklu aileler,
  • Araç kullanamayacak derecede engeli bulunan bireyler,
  • Araç kullanmasında engel (renk körlüğü…) bulunan bireyler,
  • Yaşı gereği toplu taşıma aracına binemeyen ya da araç kullanamayan kişiler
  • Çok sık seyahat edenler

gibi pek çok farklı özelliğe sahip olan bireyler genellikle özel şoför ile ulaşım sağlamaktadır.

Özel Şoför Arayanlar

Tecrübeli şoföre ihtiyacı olan aileler, ne yazık ki şoför arayışlarında pek çok önemli noktayı atlamaktadırlar. Özellikle şoförlük gibi bir mesleğin olmazsa olmaz belgeleri incelenmeli, yardımcı elemanın sabıka kaydı araştırılmalı, adayın sağlık durumunu gösteren raporlara bakılmalıdır. Aynı zamanda şoför olarak çalışacak yardımcı elemanın güvenilir ve dikkatli olması da oldukça önemlidir.

Ülkemizde genellikle yatılı şoför iş ilanları üzerinden iş arayan kişiler, hem aile bireylerinin şoförlüğünü yapmakta hem de evin pek çok gereksinimini karşılamaktadır. Ailelerin genellikle yatılı şoför tercih etmesi, evde acil durumlarda hastaneye yetiştirilmesi gereken bireylerin olmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda ülkemizde özel şoför arayan bayanlar da fazlasıyla bulunmaktadır.

Danışmanlık şirketimiz yatılı şoför iş ilanları gibi ilanlar üzerinden iş arayan, istihdam edilmeyi bekleyen binlerce adayı, özel şoför arayan aileler ile buluşturmaktadır. Firmamız, her iki tarafın da danışmanlığını yapmakta, en güvenilir bireylerle aileleri buluşturmaktadır. Ailelerin gerekli evraklarla uğraşmasına gerek kalmadan, en hızlı şekilde aradıkları elemanı bulmalarına da yardımcı olan Simge Danışmanlık firmamız, en kaliteli danışmanlık hizmetini sizlere sunmaktadır.