Özel Şoförün Görevleri Nelerdir?

Özel Şoförün Görevleri Nelerdir?

ozel-sofor-simge-danismanlik

Günümüzde pek çok şirket sahibinin, özel işletme çalışanın, araç kullanma yetisi olmayan veya herhangi bir sebepten ötürü kullanmak istemeyen kişilerin faydalandığı bir meslek dalı olan özel şoför veya makam şoförlüğü geçmişten günümüze süregelmiş ve ihtiyaç duyulan bir meslek dalıdır.

Özel Şoför

Özel şoför çalıştığı aile veya kurumun yolculuğundan sorumlu kişidir. Yolculuğa başlamadan önce aracın iç ve dış olarak temizliğinden, periyodik olarak teknik sorunlarını kontrol etmesinden ve gerekli akaryakıtın dolumundan sorumludur. Yolculuk esnasında ise yağmurlu bir havada gerçekleşecek bir yolculukta sorumlu olduğu kişilere şemsiye tutar ve ıslanmamasını sağlar.

 

Aynı zamanda herhangi bir mola verildiğinde kişilerin isteklerini karşılamakla yükümlüdür. Özel şoförler tecrübeli ve eğitimli kişiler olmalı. Herhangi bir aksilik esnasında hem kendini hem de araçta bulunan diğer kişileri risk altına atmadan, olayın üstesinden soğukkanlılıkla gelebilmelidir. Bunun için konforlu ve güvenli sürüş tekniklerine hakim olmalı ve iyi bir fiziksel kondisyona sahip olmalıdır. Bunların yanı sıra bu mesleği icra eden kişiler hizmetinde bulunduğu insanların özel yaşamına karşı son derece saygılı olmakla beraber, şahit olduklarını kendine saklamalıdır. Dedikodudan son derece uzak, kişilerin araçta güvenli bir şekilde seyahat etmesinden sorumludur.

 

Aile Şoförü - Özel Şoför - Yatılı Şoför ilanları

Aile Şoförü

Aile şoförü veya özel şoförün aynı zamanda ailenizin bir bireyi sayılacağı için son derece güvenilir ve saygılı olması da önemlidir. Eşinizi, anne ve babanızı, çocuklarınızı emanet edeceğiniz kişi manevi konular üzerinde hassasiyetle durmalıdır. Kendisi çalıştığı kurumun veya kişinin belirli alanlardaki temsilcisi olduğundan toplum içinde ne konuştuğuna, hal ve hareketlerine, temiz ve titizliğine dikkat etmelidir.

 

Simge Danışmanlık olarak yıllardan beri kişilerin veya kurumların tüm özel ve kamu ihtiyaçları için Türkiye’nin her bölgesinde kaliteli, güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. İşkur güvencesi altında olan firmamız dilediğiniz şartlara göre belirleyeceğiniz ilan detayı sonucunda sizin için en doğru kişileri kısa bir süre için temin etmekle yükümlüdür.

Yatılı Şoför

İstediğiniz aile şoförü için kriterlerinize yabancı dil bilmesini veya günün hangi saatlerinde çalışmasını istediğinizi ekleyebilirsiniz. Simge Danışmanlık üzerinden erkeklerin yanı sıra, özel şoför arayan bayanlar da fazlasıyla bulunmaktadır.  Gündüzlü veya yatılı özel şoför arayanlar, şoför arayan firmalar veya kişiler bize başvurarak istediği işe ve işverene güvenilir bir şekilde ulaşabilir.

İp Ucu : Simge Danışmanlık çok farklı kesimlere profesyonel bakıcı hizmeti de vermektedir.

© 2021 Simge Danışmanlık