Simge Danışmanlık – Hedefimiz

Simge Danışmanlık – Hedefimiz

neden-simge-danismanlik

Günümüzde birçok insan aile, iş ve sosyal hayatı arasında dengeyi sağlamak konusunda zorlanmaktadır. Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz iş yerinde, gün içinde psikolojik ve mental olarak fazlasıyla yorulduğunuz için ev ve aile hayatına kolayca adapte olamayabilirsiniz. Ya da çalışmıyor ve ilgilenmeniz gereken çocuklarınız olabilir. Bu durumda ev içinde yapılması gereken temel ihtiyaçlarınızı aksatabilirsiniz. Simge Danışmanlık yıllardan beri kaliteli, güler yüzlü, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile bunun gibi durumlar için kişi ve kurumlara her türlü hizmeti sunmaktadır.

Simge Danışmanlık

Simge Danışmanlık güvencesi altında evde hasta bakıcı, yabancı bakıcı, yaşlı bakıcısı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, engelli çocuk bakıcısı, özel şoför, özel aşçı, hemşire, temizlik personeli, refakatçi, oyun ablası gibi kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde ihtiyacınız olan, size yardımcı olabilecek kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Evinize alacağınız insanların güvenilir, temiz, titiz ve dürüst olması son derece önemlidir. Gerek çocuğunuzu, gerekse anne ve babanız gibi en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişilerin her açıdan sizi tatmin etmesi gerekir. Biz  Simge Danışmanlık olarak her zaman ve her pozisyon için alanında deneyimli, tecrübeli ve gerekli referanslara sahip insanlarla çalışarak, size de aynı doğrultu da hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz. Türkiye’nin her bölgesi ve şehrine verdiğimiz faaliyetlerimiz sonucunda birçok kişi veya kurum aradıkları elemana en kısa sürede kavuşmuştur.

Simge Danışmanlık

Hizmet Verdiğimiz İller

Simge Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz iller Eskişehir, Karabük, Adıyaman, Manisa. Amasya, Erzurum, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Kahramanmaraş,  Bilecik. Bitlis, Burdur, Bursa, Çanakkale, Siirt, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Muğla, Elazığ, Nevşehir, Erzincan, Ağrı, Gümüşhane, Giresun. Hakkari, Isparta, Hatay, Mersin (İçel), İstanbul, Kars, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Afyon. Bolu, Mardin, Muş, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Ankara. Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Bingöl, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın. Ardahan, Iğdır, Adana, Yalova, Gaziantep, Kilis, Osmaniye ve  Düzce’dir.

Dilerseniz sizde Simge Danışmanlık telefon numaraları üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

© 2021 Simge Danışmanlık